Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hluboká nad Vltavou CAC

16. 5. 2008
 První Denýskův velký úspěch na klubové výstavě v Hluboké nad Vltavou

 Do Hluboké jsme měli naplánovanou cestu už dlouho,ale podařilo se nám to díky čtvrtečnímu svátku prodloužit o pár dní a zůčastnit se tak už podruhé tréninku na WT.Do těhle machrů máme tedy momentálně ještě hodně daleko,ale poradí nám pár fíglů s dumíkem a poslušností,kterou s naším 40kg tvrdohlavcem musíme stále pilovat.
 Po dvou vyčerpávajících dnech,kdy se zdá že  šílenější pes už neexistuje (ujíždí na dumících a nechápe že je aportují jiní psi než on) ,jsme celkem se zpožděním dorazili na výstvu v Hluboké.Ta se pořádala na louce a ač se zdálo,že Denny má pořád dost síly,aby se semnou utkal v přetahování,v kruhu byl jako vyměněný.
 Proměna v modelku byla neuvěřitelná.I moje mamka,která nám na celé akci dělala společnost,nevěřila že je to Denýsek,kdo mi tak krásně stojí v postoji a běhá u nohy.Rozhodčí byl Belgičan a už když nás poslal z kruhu se známkou V,byli jsme šťastní.O to větší bylo překvapení když ze čtyř psů poslal nás na místo s cedulkou 1.Vůbec jsme nechápala,jak se to mohlo stát a byl to perfektní zážitek,který jsme hned volali páníčkovi,který zůstal doma aby vydělával na granulky.:-)Ten byl z toho také nadšený a překvapený.
 Celý den v Hluboké se vydařil a odpoledne jsme si udělali výlet na zámaček,dali si zasloužený oběd a velkou porci Dennýskovi za jeho proměnu a výhru.
 Rozhodně nás to nakoplo pokračovat s výstavami a doufáme že uspějeme i dál a budeme se nechávat příjemně překvapovat naším chlupáčem.